Oferta

Linia pielęgnacyjna dla zmęczonych nóg i stóp - DEOFEET, biologiczna kuracja dla włosów - VIDA SHOCK oraz innowacyjny dezodorant do stóp o przedłużonym działaniu - PODOLIGHT DERMO SKIN zostały stworzone przez Antonio Fernandeza, wybitnego hiszpańskiego specjalisty w dziedzinie kosmetologii w wyniku połączenia wiedzy, doświadczenia i pasji.

Produkty BRISSAS wytwarzane są w nowoczesnym laboratorium w hiszpańskim Toledo. Łączą w sobie skuteczność naturalnych składników aktywnych z najnowszymi osiągnięciami współczesnej kosmetologii.

Podolight Dermo Skin

Dezodorant do stóp o przedłużonym działaniu

Innowacyjny dezodorant do stóp w postaci kremu o przedłużonym działaniu i potwierdzonej skuteczności. Likwiduje problem przykrego zapachu stóp nawet do 6 tygodni od pierwszej aplikacji.

WIĘCEJ

Deofeet linia do stóp

Linia pielęgnacyjna dla zmęczonych nóg i stóp

Dzisiejszy styl życia, ciągły pośpiech, przyczynia się do złej kondycji stóp, co negatywnie wpływa na nasze ogólne samopoczucie. O stopy warto dbać nie tylko latem. Pielęgnacja stóp jest równie ważna w okresie jesienno - zimowym.  Linia pielęgnacyjna DEOFEET jest przeznaczona do całorocznego stosowania, a kilka chwil poświęconych stopom sprawi, że będą gładkie, miękkie i nie będą się nadmiernie pocić.

WIĘCEJ

Vida Shock linia do włosów

Biologiczna kuracja

Linia Vida Shock biologiczna kuracja łączy w sobie moc najskuteczniejszych składników ograniczających wypadanie włosów oraz stymulujących ich wzrost. Biologicznie aktywne składniki zawarte w innowacyjnym kompleksie o nazwie trichogen z sulfopeptydami, aminosacharydami, aminokwasami i biokatalizatorami zapewniają efekt zdrowej, lśniącej i puszystej fryzury. Dodatkowo zawiera rewitalizujące ekstrakty roślinne oraz keratynę dodającą objętości. Wszystkie produkty linii VIDA SHOCK są pozbawione parabenów.

WIĘCEJ

Asaki uchwyt na reklamówki

Wygoda codziennych zakupów

Innowacyjne rozwiązanie ułatwiające codzienne zakupy, opatentowane i nagrodzone nr 1 Premio Nacional Packaging. Zakupy z Asaki staną się przyjemnością.

WIĘCEJ