Kilka dobrych rad dla amatorów jazdy na dwóch deskach lub jednej…

Więcej

Problem spoconych i nieprzyjemnie „pachnących” stóp w szczególny sposób dotyka osoby aktywne, uprawiające sport, skazane na długotrwałe noszenie obuwia. Kiedy potliwości towarzyszą efekty zapachowe z krępującego problemu powstaje problem tabu…
Statystyki wykazują, że 7 na 10 osób aktywnie uprawiających sport ma „problemy za stopami”, a główną ich przyczyną jest potliwość i nieprzyjemny zapach.

Więcej

Ciąża jest cudownym czasem oczekiwania na maluszka. W trakcie ciąży w organizmie kobiety zachodzi rewolucja, a stopy w tym okresie wymagają szczególnej troski. Dlatego też przyszła mama powinna zadbać również o odpowiednią pielęgnację swoich stóp.

Więcej

Wypadanie włosów w okresie jesienno - zimowym to fizjologiczna norma. Zwykle tracisz około 50 włosów dziennie, jesienią - trochę więcej, nawet do 100. Jeśli jednak wypadanie włosów zamiast zmniejszać się - narasta, najwyższy czas pospieszyć włosom na ratunek.

Więcej

Łupież to przykry problem dotykający miliony kobiet i mężczyzn na całym świecie. Bardzo często przyczynia się do niskiej samooceny, nieśmiałości i kompleksów osób walczących z łupieżem, a dostępne rozwiązania często okazują się nieskuteczne. Łupież jest problem nie tylko o charakterze zdrowotnym, ale także estetycznym. Widoczny gołym okiem złuszczony naskórek pozostaje na włosach i ubraniu.

Więcej

Radzi podolog Violetta Lange z Salonu Urody Fanaberia.

Więcej

Radzi specjalista dietetyk Ewa Ceborska-Scheiterbauer

Więcej