Podolight Dermo Skin

Dezodorant do stóp o przedłużonym działaniu

ZOBACZ WIĘCEJ

Deofeet linia do stóp

Pielęgnacja stóp i zmęczonych nóg

ZOBACZ WIĘCEJ

Vida Shock linia do włosów

Biologiczna kuracja

ZOBACZ WIĘCEJ

Uchwyt na reklamówki

Wygoda codziennych zakupów

ZOBACZ WIĘCEJ

Kilka dobrych rad dla amatorów jazdy na dwóch deskach lub jednej…

Więcej

Problem spoconych i nieprzyjemnie „pachnących” stóp w szczególny sposób dotyka osoby aktywne, uprawiające sport, skazane na długotrwałe noszenie obuwia. Kiedy potliwości towarzyszą efekty zapachowe z krępującego problemu powstaje problem tabu…
Statystyki wykazują, że 7 na 10 osób aktywnie uprawiających sport ma „problemy za stopami”, a główną ich przyczyną jest potliwość i nieprzyjemny zapach.

Więcej

Ciąża jest cudownym czasem oczekiwania na maluszka. W trakcie ciąży w organizmie kobiety zachodzi rewolucja, a stopy w tym okresie wymagają szczególnej troski. Dlatego też przyszła mama powinna zadbać również o odpowiednią pielęgnację swoich stóp.

Więcej

Wypadanie włosów w okresie jesienno - zimowym to fizjologiczna norma. Zwykle tracisz około 50 włosów dziennie, jesienią - trochę więcej, nawet do 100. Jeśli jednak wypadanie włosów zamiast zmniejszać się - narasta, najwyższy czas pospieszyć włosom na ratunek.

Więcej

Łupież to przykry problem dotykający miliony kobiet i mężczyzn na całym świecie. Bardzo często przyczynia się do niskiej samooceny, nieśmiałości i kompleksów osób walczących z łupieżem, a dostępne rozwiązania często okazują się nieskuteczne. Łupież jest problem nie tylko o charakterze zdrowotnym, ale także estetycznym. Widoczny gołym okiem złuszczony naskórek pozostaje na włosach i ubraniu.

Więcej

Radzi podolog Violetta Lange z Salonu Urody Fanaberia.

Więcej

Radzi specjalista dietetyk Ewa Ceborska-Scheiterbauer

Więcej