Canastilla 3 szt. woda toaletowa spray 100 ml + mydło w płynie 150 ml + mleczko do ciała 150 mlCanastilla3sztEDTwodatoaletowa100mlspraymydowpynie150mlmleczkodociaa150ml

Canastilla woda toaletowa 100 ml

Oryginalny zapach dla dzieci i niemowląt. Krople czystej miłości. Najdelikatniejsza pieszczota by okazać miłość i bezpieczeństwo.
Ciepły zapach sycylijskiej mandarynki, kwiatów pomarańczy, mięty, cytryny, bergamotki i werbeny otacza poczuciem bezpieczeństwa i miłości. Dopełnieniem całości są delikatne nuty kwiatów orchidei, wanilii i konwalii oplecione przez akcenty kwiatów bawełny, które uwydatniają niepowtarzalny zapach.

Canastilla mydło w płynie 150ml

Łagodne mydło w płynie Canastilla o neutralnym pH przeznaczone jest dla wrażliwej skóry dzieci i niemowląt. Delikatnie oczyszcza skórę, pozostawiając ją miękką i nawilżoną. Ekstrakt z rumianku łagodzi podrażnienia i regeneruje naskórek.
Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się do oczu przemyć wodą. Do użytku zewnętrznego. W razie wystąpienia podrażnienia zaprzestać stosowania.

Testowane dermatologicznie.

Canastilla mleczko do ciała 150 ml

Skóra niemowlęcia jest delikatna i wrażliwa. Wymaga łagodnych produktów. Dzięki zawartości ceramidów mleczko Canastilla w naturalny sposób nawilża skórę i utrzymuje jej hydrolipidową warstwę. Skóra staje się miękka, świeża i przyjemnie pachnąca.
Unikać kontaktu z oczami. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Testowane dermatologicznie.

EAN: 8414152170948