Phyto Nature rewitalizujący lotion przeciw wypadaniu włosów 500 mlPhytoNatureRhumQuinarewitalizujcylotionprzeciwwypadaniuwoswiupieowi500ml

Lotion do włosów z wyciągiem z chininy został stworzony w oparciu o naturalny wyciąg z kory chinowca, który bezpośrednio stymuluje korzeń włosa.

Rewitalizuje i zapobiega wypadaniu włosów, powstawaniu łupieżu i łojotoku. Skutecznie redukuje swędzenie skóry głowy. Dodatkowo wzbogacony w prowitaminę B5 i auksyny roślinne odżywia włosy od nasady po same końce. Przeznaczony do włosów słabych i zniszczonych. Stymuluje naturalny wzrost włosów, odżywia i regeneruje, przywracając siłę, blask i elastyczność. Lotion może być stosowany zapobiegawczo na zdrowych włosach.

By osiągnąć maksymalny efekt, zaleca się stosowanie lotionu w połączeniu z szamponem przeciw wypadaniu włosów Phyto Nature. Linia pielęgnacyjna obejmuje również: szampon przeciwłupieżowy Phyto Nature oraz ampułki - terapia szokowa przeciw wypadaniu włosów Phyto Nature.

Sposób użycia: Stosować zawsze na umyte włosy. Nałożyć lotion na osuszone ręcznikiem włosy, wmasować w skórę głowy opuszkami palców. Nie spłukiwać. Stosować raz dziennie. Nietłusty, nieklejący, ułatwia stylizację włosów. Nowy, delikatny zapach.

EAN: 8414152410020