Kilka słów o nas

Monpler jest wyłącznym dystrybutorem hiszpańskich kosmetyków LUXANA.
Prowadzimy sprzedaż hurtową na terenie Polski od ponad 7 lat. Oferta obejmuje kosmetyki do pielęgnacji włosów, ciała, twarzy jak również wody toaletowe i kosmetyki dla dzieci.

Luxana jako firma z tradycjami założona w 1941 roku posiada zakład produkcyjny zlokalizowany w Barcelonie, wyposażony we własne laboratorium.
Cały proces, od odbioru surowców po dostawę gotowego produktu, jest regulowany przez najbardziej wymagające międzynarodowe standardy: UNE-EN-ISO 22716, Good Manufacturing Practices, UNE-EN-ISO 9001, dla zarządzania systemów jakości oraz UNE-EN-ISO 14001 w zakresie zarządzania środowiskiem. Produkty stworzone i opracowane na podstawie najwyższych standardów jakości i innowacji gwarantują skuteczność i bezpieczeństwo.

Monpler to mała rodzinna firma założona przez Piotra Lewalskiego w położonym na północnym wschodzie kraju Kleosinie.

Teraz już nie sam, ale jako zespół gorąco wierzymy, że każdy z nas zasługuje na to, co najlepsze i każdy może czuć się pięknie we własnym ciele, niezależnie od tego, kim jest i czym zajmuje się na co dzień. To właśnie z myślą o osobach ceniących prostotę pielęgnacji oraz życie w zgodzie z naturą proponujemy kosmetyki LUXANA bazujące na naturalnych składnikach.

Dla nas Monpler jest miejscem, gdzie sami ustalamy warunki. Nie mamy tu deadlineów sprzedażowych, planów do wykonania i projektów do zaliczenia. Nie musimy manipulować etykietami i tworzyć marketingowej iluzji luksusowych produktów.
Pracujemy dzień po dniu doskonaląc się i rozwijając we własnym tempie oraz współpracujemy z cudownymi ludźmi na własnych, niemodnych już dziś warunkach.

Wierzymy, że dobry produkt obroni się sam, bo nie marketing, a działanie powinno być najważniejsze.