Dyfuzory AURA 20 ml / 30 ml / 50 ml
100 % alkohol free !!!

 

Aura 20

 Aura 30

 

Aura 50

Marka: AURA
Pojemność / Trwałość: 20 ml - 45 dni / 30 ml - 30 dni / 50 ml - 60 dni
Zawiera: naturalne olejki eteryczne
Ważne: nie zawiera alkoholu, węglowodorów i utrwalaczy zapachów

Aura tab

Odświeżacz powietrza AURA w postaci dyfuzora z patyczkami gwarantuje długotrwały zapach w Twoim otoczeniu. Emituje cudowny aromat dzięki zastosowaniu specjalnej molekuły bez alkoholu i węglowodorów o maksymalnej trwałości i intensywności zapachu.

 • skoncentrowana zawartość perfum - powyżej 75%.

 • naturalne składniki sprawiają że odświeżacz AURA nie podrażnia oczu i błony śluzowej nosa oraz nie powoduje bólu głowy u osób wrażliwych na zapachy.

 • brak alkoholu i "wypełniaczy zapachów" czyni dyfuzor AURA przyjaznym i bezpiecznym dla Ciebie i Twojego otoczenia.

 • nie zawiera alkoholu, co oznacza że pachnie dłużej niż inne dyfuzory z alkoholem.

 • "czysty" zapach - nie mieszanka zapachowa.

Aura to skoncentrowane perfumy do wnętrz bez alkoholu, zawierają naturalne esencje stanowiące "dusze" kwiatów, roślin i owoców w zależności od wybranego aromatu. Dzięki temu ulubionym zapachem możesz cieszyć się nawet do 60 dni.

Prosty i elegancki design idealnie wpisze się w stylistykę każdego wnętrza.

TO WARTO WIEDZIEĆ !

 • Marka AURA to fantastyczne zapachy do wyboru i gwarancja intensywnych aromatów – powyżej 75 % perfum w każdym wkładzie zapachowym.

 • Dyfuzory działają oczywiście na zasadzie dyfuzji – patyczki nasiąkają płynnymi perfumami, po czym zapach paruje pod wpływem ciepła z otoczenia.

 • W ofercie dostępnych jest kilka rodzajów karafek (szklane) oraz nośników zapachu (rattanowe patyczki).

 • Intensywność zapachu reguluje się za pomocą ilości patyczków. Zasada jest prosta – im więcej patyczków w karafce z perfumami, tym mocniejszy zapach. Patyczki można także co kilka dni obrócić.

Trwałość i cena dyfuzora zależą przede wszystkim od jakości kompozycji zapachowej i samych patyczków. W przypadku marki AURA możemy liczyć nawet na 60 dni wybranego zapachu przy zastosowaniu klasycznej kompozycji o pojemności 50 ml.

KORZYŚCI Z UŻYCIA DYFUZORÓW – KARAFEK Z PATYCZKAMI:

 • Brak płomienia (ognia) oraz ciepła – w przeciwieństwie do świec, karafki nie potrzebują ognia, aby działać, są więc dla nich bezpieczniejszą alternatywą.

 • Karafki nie trzeba „włączać i wyłączać” – świece, jak również inne odświeżacze powietrza, działają tylko wtedy, gdy są zapalone lub włączone. Karafki działają non-stop i nie trzeba pamiętać o tym, aby je "aktywować".

 • Karafki nie dymią – zapach uwalniany przez świece jest przyjemny, ale dym, jaki może powstać przy paleniu już do przyjemnych nie należy.

 • Nie pozostawiają bałaganu – kadzidełka podczas palenia dają popiół, świece roztopiony wosk, a nasze karafki nie pozostawiają żadnych „efektów ubocznych”.

INSTRUKCJA OBSŁUGI DYFUZORÓW Z PATYCZKAMI:

Istnieje kilka bardzo prostych „technik”, aby wzmocnić doświadczenia zapachowe. Należy pamiętać o tym, że:

 • Pozycja dyfuzora jest kluczem

  Nie mówimy, jak blisko dyfuzora trzeba usiąść. Chodzi o umieszczenie karafki w danym pomieszczeniu tak, żeby zapach, wykorzystując naturalny przepływ powietrza, „rozszedł się” się po nim. Oczywiste jest, że postawienie dyfuzora przy otwartym oknie spowoduje, że krócej będzie można cieszyć się wybranym zapachem. Należy wyczuć, jak przebiega ruch powietrza w pomieszczeniu i postawić dyfuzor dokładnie w połowie tej drogi.


 • Ilość patyczków w dyfuzorze

  Przy pierwszym użyciu zawsze należy włożyć do karafki wszystkie patyczki. Zapach zacznie być wyczuwalny po ok. 3-4 godzinach. Jeśli aromat będzie zbyt intensywny, możemy usunąć kilka patyczków, zmniejszając tym samym powierzchnię parowania/dyfuzji.

 • Patyczki można odwracać

  Załóżmy, że zapach jeszcze jest w karafce, ale nie wydaje się już tak intensywny, jak na początku. Wystarczy wtedy odwrócić patyczki do góry nogami, by ponownie powitać zapach w pomieszczeniu. To naprawdę takie proste! Mocno nasycone zapachem patyczki oraz optymalny przepływ powietrza i dyfuzor zachowuje się jak nowy!

CO TO JEST RATTAN – Z CZEGO WYKONANE SĄ PATYCZKI?

Rattan, zwany także trzcinopalmą lub trzciną hiszpańską, jest rośliną z rodziny palm rosnącą w strefie podzwrotnikowej. Rattan najwyższej jakości pochodzi z Indonezji. Żeby patyczki rattanowe doskonale absorbowały i uwalniały zapach zawarty w dyfuzorze, muszą spełniać następujące warunki (szacuje się je procentowo od 85-100% przy dobrej jakości patyczków):

 • mieć idealny wygląd powierzchni,
 • cechować się doskonałą mocą dyfuzyjną, czyli przepuszczalnością kanalików wewnątrz patyczka.

Wygląd powierzchni patyczków wynika z gatunku rattanu, z jakiego zostały wytworzone, a różnorodność gatunków wiąże się z różnymi kosztami. Kolejny ważny aspekt to rodzaj płynu, jaki patyczki mają przepuszczać i dostosowanie gatunku rattanu do rodzaju tego płynu.